יעוץ והשמה לבתי אבות

בזכות העלייה ברמת ותוחלת החיים גדל הביקוש לפתרונות דיור הולמים לקשישים, בין אם בבית אבות או בדיור מוגן. על מנת להתאים את הפתרונות באופן מלא לצרכי הקשיש ומשפחתו, יש צורך בקבלת ייעוץ לבחירת בתי אבות.

הקושי לאתר בית אבות מתאים

בישראל של ימינו מוצע לציבור הרחב מבחר גדול של בתי אבות ודיור מוגן, עם מוסדות הפזורים בכל רחבי הארץ ומתחרים ביניהם על ליבם וכיסם של הקשישים. בין היתר, בתי אבות אלו נבדלים זה מזה בטיב ואיכות שירותיהם, התמחותם ויכולותיהם הטיפוליות, הסיעודיות והחברתיות. מנגד, לכל קשיש יש צרכים ייחודים משלו עקב מצבו הבריאותי, העדפות אישיות, יכולות כלכליות ועוד. כפועל יוצא מכך, רבים בציבור מתקשים לקבל תמונת מצב מקיפה ואובייקטיבית אודות פתרונות דיור לקשישים, והתאמתם הספציפית לצרכי בן משפחתם. בדיוק למען מטרה זו הוקמה חברת י.ה.ל, המתמחה במתן ייעוץ לבתי אבות מקצועי ומקיף בהתאמה אישית לכל אחד. 

שירותי ייעוץ מקצועיים

חברתנו מחזיקה בכל הניסיון, הידע והכלים למתן שירותי ייעוץ לבתי אבות. בראש החברה עומדת טובה יששכרי, בעלת ניסיון רב שנים בתחום והיכרות מעמיקה עם בתי אבות, מוסדות שונים וזכויות קשישים. איכויות אלו מאפשרות לנו לספק ייעוץ מקצועי ומקיף, העונה במדויק לצרכים האישיים והספציפיים של כל קשיש ומשפחתו. 

שירותי ייעוץ לבתי אבות

לקבלת שירותי ייעוץ לבתי אבות בהתאמה מלאה לצרכיכם, צרו קשר עוד היום עם חברת י.ה.ל בטלפון 1-700-700-038. אנו נשמח להיפגש עמכם ולספק לכם כל מידע נחוץ בנושא.

יעוץ, סיוע והכוונה לבחירת בית אבות

מי דואג לאנשים היקרים לך ביותר? אילו זכויות מגיעות להם?
איך בוחרים דיור מוגן שיענה על צורכיהם?

איך מקבלים את הסיוע הטוב ביותר לגיל השלישי?

משפחות רבות מתמודדות עם נושאים הנוגעים ליקיריהן אשר הגיעו לגיל השלישי. איך מחליטים על מעבר לדיור מוגן או לבית אבות? כיצד מוצאים שירותי אחיות פרטיות? איך מקבלים את הסיוע הדרוש במקרה סיעודי?

בנושאים אלו מתחבטים בני משפחה רבים, המעורבים רגשית והמתמודדים עם ההורה המבוגר. רובם חסרים את הבקיאות המקצועית והם חוששים מבירוקרטיה – ובצדק.

טובה יששכרי, עובדת סוציאלית בכירה, מתאימה לך וליקירך את הפתרון הטוב ביותר למען איכות חיים ושקט נפשי – הן למשפחה והן להורה בגיל השלישי.


השירותים אותם ניתן לקבל בי.ה.ל:

אם נתקלת בבעיה שלא רשומה כאן – כדאי מאוד לפנות ישירות לטובה ולקבל ייעוץ מיידי.
בפגישה קצרה ניתן לקבל את העזרה המתאימה ביותר ליקירך ולסייע לך לממש את זכויותיך.

נשמח לעמוד לשירותכם.

בתי אבות מסוגים שונים מהווים פתרון מצוין לאנשים מבוגרים, אשר זקוקים לסיוע פיזי או נפשי מסוג כזה או אחר. ישנם קשישים רבים אשר מחפשים מענה תעסוקתי, אשר מסופק להם בדמות של דיור מוגן או מועדוניות לקשישים; ישנם קשישים אשר מוגבלים פיזית, וזקוקים לסיוע של בתי אבות סיעודיים, וישנם אחרים אשר סובלים מהידרדרות קוגניטיבית, וזקוקים לעזרה של בתי אבות לתשושי נפש. בני משפחה של קשישים מכל הסוגים מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מתלבטים מהי האפשרות הטובה ביותר עבור הוריהם המבוגרים וכיצד יוכלו לסייע להם בצורה הטובה ביותר.

ייעוץ לבתי אבות

בתי אבות רבים מעסיקים יועצים חיצוניים או יועצים אשר עובדים בבתי האבות עצמם. היועצים מסייעים לבני המשפחה של קשישים להבין מה בדיוק מציע להם המקום, למי הוא מתאים ומהן הזכויות שלהם ושל הקשישים עצמם. היועצים מסייעים לבני המשפחה של הקשישים לבחור את המקום הטוב ביותר עבור הוריהם, על מנת שיוכלו לשכן אותם במוסד שיעניק להם את הטיפול הטוב והמסור ביותר, ושיעניק להם את כל השירותים והעזרה שהם זקוקים להם. ייעוץ לבתי אבות מסייע לבני המשפחות לפנות למקומות המתאימים, ולהעניק לקשישים האהובים עליהם את הדבר שהם זקוקים לו ביותר: תמיכה, חום ואהבה.

ייעוץ במקרים מיוחדים

ישנם שירותי ייעוץ מיוחדים לקשישים אשר סובלים ממגבלות כלשהן. ייעוץ לבתי אבות סיעודיים, למשל, מסייע לבני משפחה של קשישים אשר אינם עצמאים ואינם מסוגלים לטפל בעצמם, משום שהם סובלים ממגבלות פיזיות שונות ואינם מסוגלים לטפל בעצמם באופן עצמאי. ייעוץ לבתי אבות תשושי נפש מסייע לבני המשפחה של קשישים שהם אמנם עצמאיים מבחינה פיזית, אך סובלים מהידרדרות קוגניטיבית, ולכן מבולבלים, לא אחראיים, שוכחים לעיתים קרובות וכן הלאה. ישנם, כמובן, גם קשישים אשר סובלים הן מקשיים קוגניטיביים והן ממגבלות פיזיות, וגם עבורם ישנו ייעוץ מתאים, אשר מסייע להם למצוא את המקום שיעניק להם את הטיפול הטוב והמסור ביותר.

איך בוחרים את המקום הנכון?

כפי שניתן לראות, ישנן הגדרות רפואיות רבות למצבים של הקשישים השונים. על מנת לדעת מהו באמת המקום הטוב ביותר עבור הקשיש, יש צורך ביועץ מתאים, אשר יכיר את המצב של הקשיש הספציפי, את היכולות שלו ואת המגבלות שלו, וכך יוכל לייעץ לבני המשפחה על המקום הטוב ביותר עבורו. לאחר בחירת המקום, יוכל היועץ לסייע גם בהשגה של מימון או זכויות שונות אשר מגיעות לקשיש על פי חוק.

להזמנת בדיקות דם ובדיקות קורונה בנוחיות הבית שלכם

השאירו פרטים וי.ה.ל בדרך אליכם

להזמנת השגחת אחות לאחר ניתוח

השאירו פרטים וי.ה.ל בדרך לעזרתכם

לקבלת יעוץ והתאמה לבית אבות

השאירו פרטים ותתחילו לחיות מחדש