מימוש זכויות

מרבית האנשים לא מודעים לזכויות המגיעות להם במסגרת התשלומים לקופות החולים ולביטוח לאומי. כל עוד אין בעיות של בריאות והכל שגרתי ונינוח מרבית האנשים לא עוצרים לברר את זכויותיהם.
 
אם נפגעת או חלית או ארע למי מבני משפחתך אירוע כלשהו המצריך את הסיוע של אחד הגופים הללו, אשמח לברר מהן הזכויות להן אתה זכאי ולדאוג שתממש אותן בדרך קצרה ויעילה במישור הביטוחים הפרטיים או המוסדיים (ביטוח לאומי, משרד הבטחון, קופת חולים).

ייתכן ומדובר בנכות נפשית או פיזית, פגיעה בעבודה, צמצום כושר העבודה, פגיעה שנגרמה במהלך השנים, מחלות כרוניות או כל מהלך המערב גופים או מוסדות בירוקרטיים.

אם ברצונך לממש את זכויותיך – אני כאן בשבילך!

ייעוץ לקשיש – סיוע במיצוי זכויות הקשיש

חברת י.ה.ל, בניהולה של טובה יששכרי, מעניקה שירותי ייעוץ לקשיש ובני משפחתו במגוון נושאים: בחירת בית אבות, מימוש זכויותמינוי אפוטרופוסהשגחה פרטית אחרי ניתוח ועוד. מדובר בשירותים מקצועיים הקשובים לצרכיו ולרצונותיו של הקשיש, וכן של בני משפחתו, המספקים מענה פרקטי, יעיל ואיכותי. זהו מענה הלוקח בחשבון את כל נתוני הקשיש, לרבות אישיותו, מצבו הבריאותי ויכולותיו הכלכליות.

הניסיון הרב של טובה ישככרי בתחומי הגיל השלישי וצרכיו, הביאו אותה להכיר ולהבין היטב את הקשיים הרבים שמלווים את ההזדקנות על היבטיה השונים. מדובר בהיבטים הכוללים בין היתר התמודדות יומיומית עם מוגבלויות, אשר גורמת לקושי בתפקוד בני משפחת הקשיש ודורשת מהם לאתר סביבת מגורים ומחייה מתאימה עבורו.

בנוסף, בני המשפחה נדרשים להתמודד מול דרישות בירוקרטיות, ולתמוך בהסתגלות קלה ומהירה לסביבה חדשה בבית אבות או דיור מוגן. צרכים ייחודיים אלו משתנים בין כל קשיש ומשפחה, ועבורם לחברת י.ה.ל יש את היכולת להעניק ייעוץ איכותי ומדויק לבחירת בית אבות.

ייעוץ לקשישים ובני משפחותיהם

שירותי ייעוץ לקשיש שחברתנו מעניקה מבוססים על ניסיון, ידע רב בתחום, אמפתיה ורגישות למצב וצרכי הקשיש ובני משפחתו. כלים אלו מאפשרים לנו לאבחן את מצבו של הקשיש, לזהות קשיים במימוש רצונותיו וצרכיו, ליזום דרכי התנהלות ופעולה, וליישם את הפתרונות ההולמים באופן יעיל ונכון.

לקבלת שירותי ייעוץ לקשיש באופן מקצועי, מקיף ויסודי צרו קשר עם י.ה.ל בטלפון 1-700-700-038. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף.

ייעוץ לקשיש - סיוע במיצוי זכויות הקשיש

אנשים בגילאים מבוגרים נזקקים לעיתים קרובות לסיוע מסוגים שונים. קשישים רבים נעשים סיעודיים עם גילם המבוגר, חלקם נחשבים לתשושי נפש והיכולת הקוגניטיבית שלהם נפגעת, ואילו אחרים צלולים ואף פעילים, אך זקוקים לחברה ולסיוע בתחומים שונים. לעיתים קרובות, הקשישים עצמם כמו גם בני המשפחה אשר מטפלים בהם, אינם יודעים בדיוק לאן כדאי להפנות את הקשיש, והיכן יוכל לקבל את הסיוע שהוא זקוק לו.

ישנם גופים שונים אשר מעניקים שירות של ייעוץ לקשיש, אשר מכוון כלפי הקשיש עצמו ו/או כלפי בני המשפחה שלו. במקרה של קשישים צלולים ועצמאיים, הקשיש עצמו יכול להיעזר בייעוץ לקשיש, על מנת להחליט, למשל, האם כדאי לו לעבור לדיור מוגן, היכן יוכל להשתתף בפעילויות מיוחדות לקשישים, וכן הלאה. במקרה של קשישים שאינם עצמאיים, מסיבה זו או אחרת, יוכלו בני המשפחה שלהם להיעזר בייעוץ לקשיש, על מנת לדעת מהו המקום הטוב ביותר עבור האב/האם המבוגרים, והיכן יקבלו את הטיפול הטוב והמסור ביותר, שגם יתאים לצרכים של הקשישים.

איך מקבלים ייעוץ לקשיש?

כאמור, ישנם לא מעט יועצים אשר מספקים ייעוץ יעיל לקשישים ולבני משפחותיהם, וניתן למצוא אותם בחיפוש קצר ברשת. ייעוץ לקשישים כולל מספר תחומים, כמו למשל עזרה במציאת בית אבות או דיור מוגן מתאים לקשיש, בירור של הזכויות החוקיות של הקשיש בהתאם למעמדו ולמצבו, סיוע בבחירת הסיוע המתאים והנחוץ לקשיש, וכן הלאה. יועצים רבים אף מלווים את הקשישים כאשר אלו עוברים לבית אבות או לדיור מוגן, ומסייעים להם להיקלט היטב במקום החדש.

ייעוץ לקשיש צריך להיעשות על ידי אנשים בעלי גישה מיוחדת לתחום, והם מסייעים בבנייה של תוכניות מתאימות לקשישים, בייעוץ מקצועי לבני המשפחה של קשישים סיעודיים או תשושי נפש, בעמידה מול הרשויות על מנת לקבל זכויות שונות, וכן הלאה. ייעוץ לקשיש כולל תשומת לב גם לפרטים הקטנים ביותר, על מנת שהקשיש כמו גם משפחתו יוכלו ליהנות מתנאים טובים ככל האפשר עבור הקשיש, על פי מצבו, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

להזמנת בדיקות דם ובדיקות קורונה בנוחיות הבית שלכם

השאירו פרטים וי.ה.ל בדרך אליכם

להזמנת השגחת אחות לאחר ניתוח

השאירו פרטים וי.ה.ל בדרך לעזרתכם

לקבלת יעוץ והתאמה לבית אבות

השאירו פרטים ותתחילו לחיות מחדש