בית אבות לניצולי שואה

כולנו רוצים לדמיין את שנות הזקנה שלנו ושל ההורים שלנו בתור משהו שלו ונעים שעובר ברוגע. יחד עם התקווה הזאת, המציאות היא שלא כל הקשישים מזדקנים באותו האופן ואת חלקם מלווים תסמינים, מחלות, מכאובים, טראומות ועוד.

ישנם קשישים תשושי גוף וישנם קשישים תשושי נפש; כל מקרה נובע מסיבות ונסיבות אחרות. קשישים אשר מוגדרים כשתשושי נפש, בחלקם, ניתן לראות את תסמיניהם על רקע פוסט טראומה ממלחמות או מהשואה. דור הקשישים שיש לנו היום במדינת ישראל הוא הדור האחרון שנראה של ניצולי השואה, וזו העדות האחרונה החיה שיש לנו לזוועות שהתרחשו שם.

חשוב להבין כי טיפול בקשישים אשר עברו את השואה, יכול להיות קשה ומורכב יותר מאשר בקשישים אחרים. לעיתים מדובר בטראומות שסובבות סביב שנתם, הטיפול והמגע בהם, ואופן התקשורת איתם.

ישנם בתי אבות והסדרי מגורים אחרים כמו דיור מוגן אשר מכילים את הרקע הזה, ומודעים לאפשרות שהדברים הללו יצופו בעיקר בזקנתם.


יהל – חברת השמה לבתי אבות

יהל היא חברת ייעוץ והשמה לבתי אבות לקשישים, טיפול בקשיש וליווי של המשפחות. השמה לבתי אבות היא משימה לא פשוטה כאשר ישנו קשיש עם רקע מורכב, ובוודאי אם יש צורך במציאת בית אבות לניצולי שואה המשימה נעשית מורכבת אף יותר.

יהל דואגת כי הטיפול והליווי יהיה מקצועי לאורך כל הדרך ללא וויתור על התנאים הטובים ביותר שמגיעים לכל קשיש ולמשפחתו.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר בטלפון 1-700-700-038 או בטופס צור קשר. אין צורך שהתהליך למציאת הסדר דיור לקשיש יהיה קשה ומתסכל. חברות מקצועיות כמו יהל מטפלות בכל הפרטים הקטנים ודואגות שלכם וגם לקשיש יהיה שקט נפשי ודיור בטוח ונעים.

להזמנת בדיקות דם ובדיקות קורונה בנוחיות הבית שלכם

השאירו פרטים וי.ה.ל בדרך אליכם

להזמנת השגחת אחות לאחר ניתוח

השאירו פרטים וי.ה.ל בדרך לעזרתכם

לקבלת יעוץ והתאמה לבית אבות

השאירו פרטים ותתחילו לחיות מחדש