השמה לבית אבות

השמה וסיוע במציאת בית אבות סיעודי

מניסיוני רב השנים והיכרותי עם בתי אבות רבים בארץ, כמו גם עם בתים לדיור מוגן, ועם רגישות רבה למצבו של הקשיש ורצון המשפחה – אני ערוכה לבצע את ההתאמה הטובה ביותר עבור כולם כך שהמעבר יהיה קל ונוח.

בהתאמת המגורים אני לוקחת בחשבון את כל הפרמטרים הנדרשים: מצבו של ההורה, נוחות המשפחה, סביבה גיאוגרפית ומצבו הכלכלי.

בהתאם לנתונים אדע לכוון אתכם האם אתם עומדים במבחן הכנסות לקבל את השירות באופן פרטי או שאתם זקוקים למימון ממשלתי. בכל מקרה תוכלו לקבל מענה לפי היכולת הכלכלית שלכם.

הפתרון המוצע נועד לאפשר למשפחה לחזור לתפקוד רגיל, ושההורה יקבל את הפתרון האופטימלי למצבו.

אם אתם זקוקים להתאמת מסגרת מוסדית להורה המבוגר אשמח לקבוע איתכם פגישה.שירותי השמה לבית אבות

לכל קשיש המעוניין או נדרש לעבור לבית אבות יש צרכים, רצונות ודרישות ייחודיות משלו. על מנת לקיים צרכים אלו באופן שלם ומלא, וכדי לקצר ולייעל את הליכי החיפוש, יש צורך בשירותי חברות השמה לבתי אבות. שירותים אלו מוצעים על ידי חברת י.ה.ל שמאחוריה ניסיון רב שנים בעבודה עם הגיל השלישי, הכרת והבנת צרכיו הייחודים, ובאמתחתה היכרות עדכנית ומעמיקה עם בתי אבות רבים ומגוונים ברחבי הארץ.

לתיאום פגישה ללא עלות וקבלת פרטים וייעוץ טלפוני ראשוני:

ההתאמה מלאה לבית אבות

טובה יששכרי, מנהלת חברת י.ה.ל, היא עובדת סוציאלית בכירה בעלת ניסיון רב בתחום הגיל השלישי. בראשותה פועלת חברתנו המחזיקה בכל הניסיון, הידע והכלים על מנת להעניק שירותי השמה לבית אבות בהתאמה אישית מלאה, לכל צורך ורצון. השירותים נשענים על רגישות לצרכים הייחודיים של כל קשיש, הקשבה לרצונות בני משפחתו, ובשילוב היכרות מקיפה ומעמיקה עם בתי אבות רבים ופתרונות דיור מוגן בישראל.

בין היתר, ההתאמה מתייחסת לנתונים כגון אישיותו, מצבו הבריאותי וזכויותיו של הקשיש, לצד צורכי הטיפול והסיעוד הנדרשים לו. כמו כן, נלקחות בחשבון היכולות הכלכליות של הקשיש ובני משפחתו והמיקום הגיאוגרפי הנדרש עבור בית האבות. בנוסף, בהתאם לנתוני הכנסה נכוון אתכם אודות זכאות לקבלת סיוע ממימון ממשלתי, או אם תוכלו לקבל שירותים אלו באופן פרטי.

הפתרונות הטובים ביותר

נתוניו של כל קשיש שמוצלבים עם ההיצע הקיים של בתי אבות בארץ, וכך נדע לכוון אתכם למקומות המתאימים ביותר עבורו, שיבטיחו מעבר נוח, פשוט וקל למקום המגורים החדש. המעבר יאפשר לבני המשפחה לחזור לאורח חיים נורמטיבי, ויעניק לקשיש מענה איכותי ושלם לצרכיו ומצבו.

השמה לבית אבות

להזמנת שירותי השמה לבית אבות ולקבלת מידע מקצועי ופרטים נוספים, התקשרו לקביעת פגישה עם י.ה.ל בטלפון: 1-700-700-038 או בנייד: 050-4300330 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך, שאלה ובקשה.

השמת קשישים בבתי אבות

אף ילד לא רוצה להגיע לשלב בו הוא צריך למצוא לאביו או לאימו הסדר מגורים מחוץ לבית. בין אם מדובר בסיבות רפואיות פיזיות או בסיבות נפשיות, ישנם קשישים אשר כבר לא יכולים לתפקד בביתם גם אם אינם גרים לבד. על אחת כמה וכמה, ישנו שלב מסוים בו קשישים אשר מתגוררים לבד יכולים להוות לעצמם סכנה בשל הזנחה וחוסר טיפול ומעקב – ואז נדרש מינוי של אפוטרופוס לצד שירותים נלווים נוספים.

השמת קשישים בבית אבות היא פעולה שרצוי כי תתבצע על ידי חברה מקצועית, אשר מטפלת בכל התהליכים הנדרשים והלא פשוטים הללו. חברות מסוג זה מתמחות במציאת בתי אבות לתשושי נפש, כמו גם מציאת בתי אבות גריאטריים לתשושי גוף.

השמה לבתי אבות ללא תשלום יכולה להיות אפשרות כאשר למשפחה מגיע סבסוד מהמדינה או מביטוח לאומי, על ידי החכרה של נכס או מענקים שהמדינה נותנת לקשיש ולמשפחתו. כל הנושאים החשובים והראשוניים שהמשפחה צריכה לקבל – כגון ייעוץ לבתי אבות שונים באזור מגוריהם – חשוב לקבל מחברה מוכרת ורצינית.


יהל היא חברה מוכרת ומקצועית המתמחה בכל הנושאים הנזכרים מעלה
. משפחה שמרגישה כי הקשיש שבאחריותה איננו יכול יותר לתפקד בביתו או במסגרת בה הוא נמצא כעת, יכולה לפנות אל יהל ולראות אילו פתרונות עומדים לרשותם. ראשית הם יתחילו בבחינת מצבו של הקשיש לצד ייעוץ אודות המסגרת המתאימה לו, בהתאם למצבו. כמובן כי ייבחן גם האם מצבו סטטי או מידרדר, כך שמה שמתאים לו עכשיו ייתכן כי לא יתאים לו בעוד חצי שנה.

בהמשך החברה תסייע למשפחה בהגשת כל הטפסים והניירת עבור קבלת סיוע זמני לקשיש, השמה בבית אבות, בדיקת סבסודים כאלה ואחרים, השמה במחלקות ובמוסדות המתאימים וגם בטיפול מול גורמים ממשלתיים ורפואיים חיצוניים.

על מנת לקבל עוד מידע, תוכלו ליצור קשר עם חברת יהל. גם בטלפון וגם בפגישה פנים מול פנים, נציגינו המיומנים יוכלו לסייע לכם בהסבר כיצד התהליכים עובדים בתמציתיות ואילו מסמכים ראשוניים אשר צריכים להביא כדי לקדם את התהליך. התקשרו עוד היום 1-700-700-038.

להזמנת בדיקות דם ובדיקות קורונה בנוחיות הבית שלכם

השאירו פרטים וי.ה.ל בדרך אליכם

להזמנת השגחת אחות לאחר ניתוח

השאירו פרטים וי.ה.ל בדרך לעזרתכם

לקבלת יעוץ והתאמה לבית אבות

השאירו פרטים ותתחילו לחיות מחדש